Link to Literature Online Home Page

O službě Literature Online

(všechny odkazy vedou na stránky v angličtině)

Novinky v Literature Online

Zde naleznete, co je nového v Literature Online. Dozvíte se o  právě přidaném obsahu, a o tom, co se připravuje.

Co je Literature Online ?

Zde se dozvíte o obsahu a redakční politice, kterou se řídí výběr materiálů.  Můžete získat informace o poezii, dramatu a próze, naleznete zde aktuální biografie autorů, bibliografické záznamy a kritické a referenční zdroje, které tvoří součást Literature Online. Zde naleznete odpovědi na své otázky, dozvíte se o historii služby (kdy bylo co přidáno) a naleznete informace o naší akademické poradní komisi.

Informace o předplatném

Stávající odběratelé zde naleznou informaci o rozsahu služby, který mají předplacený.  Pokud nepatříte mezi instituce, které mají licenci, prohlédněte si varianty předplatného, vyžádejte si heslo k vyzkoušení zdarma nebo kontaktujte distributora pro ČR, který Vám pošle cenové informace a zodpoví případné další otázky.

Webmaster

Rádi uslyšíme o Vašich zkušenostech a názorech. Prosím využijte stránku webmastera Literature Online (v angličtině) nebo nám napište e-mailem (česky nebo anglicky) o svých nápadech, problémech nebo abyste nám doporučili zahrnutí dalších www stránek.

Technická podpora

Přečtěte si stránku Literature Online technical support nebo navštivte naše stránky pro online technickou podporu LearningBox, kde naleznte dokumentaci našich www služeb a můžete se rovněž přihlásit k zasílání informaci 'Support 24'.

Školící manuál

Literature Online Training Manual je nyní součástí našeho centra pro online podporu LearningBox.

(Pro administrátory licence)

Informujte se o využití vašeho předplatného Literature Online na stránkách se statistikami využití. Nejprve však musíte navštívit Literature Online home page a pak stránky se statistikami. Heslo pro přístup ke statistikám si můžete vyžádat zde.

 

Dodavatel a technická podpora 
Logo AiP

Prosím, posílejte své připomínky na adresu webmastera.
Copyright © 2001-2004 ProQuest Information and Learning a Albertina icome Praha s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.